Wizyta pieska z naszej hodowli.

W niedzielę mieliśmy bardzo miłą wizytę naszego pieska o imieniu Bafii z urocza właścicielką i jej synkiem. Baffi wyrósł na przepięknego przedstawiciela swojej rasy. Serdecznie dziękujemy za wizytę i prezenty i zapraszamy częściej.

Hugo z naszej hodowli

Jesteśmy ogromnie dumni z tak pięknego i mądrego psa. Jak widać chihuahua świetnie nadaje się do nauki przeróżnych komend jak również do agality. Pomimo swojej niewielkiej postury t są wspaniałe i mądre psy.

Międzynarodowa wystawa psów Koziegłowy

VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych UKCIB KOZIEGŁOWY 04.09.2016 Wystawa specjalna z okazji 40-lecia działalności United kennel Clubs International e.V. NASZE KOCHANE DZIEWCZYNY – Jestem z nich bardzo dumna , ładnie chodziły po ringu i były bardzo grzeczne. VIKA – Ocena bardzo dobra . Nasze baby Lenka – ocena doskonała najlepsze szczenię w rasie.

Wystawa w Wałbrzychu 21.08.16

Nasza kochana Vika na wystawie w Wałbrzychu ,była cudowna i bardzo grzeczna, pomimo deszczowej pogody. Otrzymała ocenę doskonałą Lokata I NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE (NjwR)oraz Certyfikat na Championa Polski Juniorów ( JA), III miejsce w klasie otwartej Przywieźliśmy puchar, medal i nagrody. Zdjęcie zrobione w domu bo całą wystawę padał deszcz. Sunia i my przemokliśmy […]

POLECANE HODOWLE CHIHUAHUA

Nie mniej jednak, namawiam Państwa aby przed zakupem odwiedzić hodowlę i sprawdzić w jakich warunkach są hodowane psy? To zakup na wiele długich lat więc watro zrobić sobie wycieczkę, nawet jeśli jest daleko aby mieć pewność ze kupują Państwo szczenię z pewnego źródła. Polecane przeze mnie hodowle to: As Sadake – Szczecin Domi Ventura – […]